2004 yılında kurulan Er Prefabrik, Türkiye Prefabrik Birliği üyesi olup 2009 yılından itibaren TSE-ISO-EN-9000 Kalite Yönetim Sistem belgesine, 2012 yılından itibaren TS-EN-ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem belgesine, 2013 yılından itibaren TS EN 206 standardına tabi G belgesine sahiptir.

 

Firmamız sanayi yapıları (fabrika ve yönetim binası, lojistik depo, sanayi dükkânı), tarım yapıları, eğitim ve sosyal tesis yapıları ve bu tesislerin yanında ki yardımcı yapılar (güvenlik binası, su deposu, trafo, kantar kaidesi, yükleme rampası, otopark sundurması, istinat duvarı vb.) alanlarında çalışmaktadır. Firmada yapılan hesap ve projelendirme çalışmaları sonucunda çıkan farklı kesit ve büyüklükteki prefabrik elemanların üretimi, sevkiyat ve montajını gerçekleştirdiği gibi müşteri talepleri doğrultusunda anahtar teslim hizmet vermekte; alt yapı hazırlık aşamasından başlayıp ince inşaat işlerini tamamlayarak işi teslim etmektedir.

 

2020 yılı itibariyle, 1500’e yakın projeye imza atan firmamız farklı sektörlerde çeşitli yapılar inşa etmekte, yeni yatırımlara yön vermektedir. Firmamız günlük 200 m³ beton üretimi kapasitesine sahip olup ortalama 325 ton nihai ürün üretimi ile bu konuda bölgesinde en yüksek kapasiteye sahip firmadır. Türkiye Prefabrik Birliği verilerine göre çubuklu sistem üretiminde Türkiye üçüncüsü, Ege Bölgesi birincisi konumundadır.

 

Kalite Politikası:

Müşterilerimizin istekleri ve yasal şartları da karşılayarak piyasadaki rekabet şartları doğrultusunda kaliteli ve güvenilir Prefabrik Yapı ve Prefabrik Yapı Elemanları üretmek ve müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak temel politikamızdır. İnsana ve doğaya yaptığımız yatırım sayesinde hedefimiz gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak ve faaliyet alanımızda yüksek kalite ve teknoloji ile hizmet sunmaktır. Sürekli eğitimlerle çalışanlarımıza bu politika aktarılarak, sürekli İyileştirme ve Gelişme sağlayarak sektörümüzde lider konumda olunması sağlanacaktır.